درباره ما

شرکت تولیدی رادایران


طراحی مهندسی

محاسبات، طراحی، و تولید هر یک از سفارش های مشتریان، طی فرآیندی منحصر به فرد مربوط به هر پروژه، به صورت کاملا اختصاصی انجام پذیرفته، و شرایط هر خاص هر پروژه، نیازمندی ها و الزامات، درخواست های کارفرما و … در نظر گرفته می شود.

تولید در کلاس جهانی

با استفاده از دانش به روز، برنامه ریزی تولید بر اساس سفارش های متنوع و سفارشی، برآورد و تخصیص منابع مورد نیاز هر پروژه، امکان سنجی کمی و کیفی، نیاز به برنامه ریزی تولید پیچیده و متنوع می باشد.

سازمان فروش

ارتباط مداوم با مشتریان، بر بستر CRM رادایران، سبب نیازسنجی های مداوم، سنجش رضایت دوره ای، درک نیازهای تغییرات به روز صنعتی و تکنولوژی مشتریان و صنعتگران است.

پشتیبانی مستمر

برای رادایران، فروش، گامی نخست در ابتدای مسیر طولانی تعهد است. ارائه راهکارهای فنی و تخصصی، از طراحی، تولید و اجرا، آغاز شده، و با تغییرات نیاز مشتریان، به روزآوری سیستم ها، طرح های توسعه و نیازهای تعمیراتی، گام به گام مشتریان را همراهی می نمائیم.

کنترل کیفیت مداوم

رادایران تمامی الزامات فنی، قانونی و صنعتی را در جهت تضمین کیفیت بهینه به مشتریان و تحقق نیازمندی های فنی و کیفی رعایت نموده و واحد کنترل کیفیت در تمام مراحل عملیاتی، و در طول مسیر تولید همراه دیگر واحدها ایفای نقش می نماید.

شرکای تجاری حرفه ای

همکاری بلند مدت رادایران، در طی سالها تبادل مستمر دانش فنی و تخصصی با گروه کارخانجات   LU-VE ایتالیا، در حوزه صنایع حرارتی و برودتی، سبب شده محصولات تولید شده، استانداردهای به روز و مدرن و در خور رقابت در سطح بین المللی را ارائه نماید.
0
+
مشتری رضایتمند
0
سال تجربه
0
کارشناس فنی
0
امتیاز بالا

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/html/wordpress/wwwroot/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/classes/ultimate_helper.php on line 144

تاریخچه ما

cortando
refico1
TOLID1
coil-co
Luvegroup

مشتریان ما

با برند

با برند

نماینده برند

زیر مجموعه گلرنگ

با برند

با برند

نماینده

تولیدکننده اتوبوسهای

هواساز