00Days00Hrs00Mins00Secs
Oct 25 2023
آبان 3, 1402

ISK-Sodex – نمایشگاه بین المللی HVAC&R، عایق، پمپ، شیر، اتصالات، تصفیه آب، پیشگیری از حریق، استخر و سیستم های انرژی خورشیدی

  • 10 AM
  • استانبول

نمایشگاه بین المللی HVAC&R، عایق، پمپ، شیر، اتصالات، تصفیه آب، پیشگیری از آتش سوزی، استخر و سیستم های انرژی خورشیدی، ISK-SODEX، در تاریخ 25-28 اکتبر 2023 در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار می شود. ISK-SODEX که در نمایشگاه جدید با غرفه داران و بازدیدکنندگان خود دیدار خواهد کرد، این کیفیت را دارد که اولین و مهمترین نمایشگاه بخش خود باشد. ISK-SODEX رویدادی است که برای پیگیری آخرین روندها و تحولات صنعت تهویه مطبوع باید به دستور کار همه متخصصان بخش اضافه شود. ISK-SODEX فرصتی برای تبادل اطلاعات با غرفه داران و بازدیدکنندگان پیشرو خود از سراسر جهان و همچنین برنامه های حمایتی و همکاری با انجمن های پیشرو این صنعت را ارائه می دهد و تمام جنبه های بخش HVAC&R را ارائه می دهد. ISK-SODEX، جایی که خریداران از سرتاسر جهان در طول نمایشگاه گرد هم می آیند، فرصتی را برای ایجاد و توسعه ارتباطات تجاری و آشنایی با آخرین نوآوری ها و پیشرفت های این بخش ارائه می دهد.

این نمایشگاه که برای اولین بار در سال 1997 برگزار شد، بار دیگر جایگاه و جایگاه خود را در این بخش با آخرین دوره خود که در سال 2021 برگزار شد، برجسته کرد و سهم بزرگی در صادرات این بخش و ترکیه داشت. صنعت تهویه مطبوع با ISK-SODEX به حجم تجارت 500 میلیون دلاری تا سال 2023 دست یافته است.