00Days00Hrs00Mins00Secs
AHR Expo 2024 – Explore the latest trends and applications in HVACR Technology
Jan 22 2024
بهمن 2, 1402

AHR اکسپو 2024

  • 08 AM
  • شیکاگو، ایالات متحده

نمایشگاه AHR، تولید کنندگان و تامین کنندگان در هر اندازه و تخصص را گرد هم می آورد تا ایده ها را به اشتراک بگذارند و آینده فناوری HVACR را به نمایش بگذارند. این بهترین مکان صنعت برای OEM ها، مهندسان، پیمانکاران، اپراتورهای تاسیسات، معماران، مربیان، و دیگر متخصصان است تا همه چیز جدید در HVACR را تجربه کنند و روابط حیاتی ایجاد کنند که باعث رشد کسب و کار و مشاغل می شود. نمایشگاه AHR توسط ASHRAE و AHRI حمایت می شود و همزمان با کنفرانس زمستانی ASHRAE برگزار می شود.

چه کسانی شرکت می کنند: متخصصان HVACR از هر بخش از صنعت، از جمله: مهندسان، پیمانکاران، OEM ها، متخصصان طراحی/ساخت، عمده فروشان و توزیع کنندگان، نمایندگان/نمایندگان سازنده، معماران، مدیران تاسیسات، متخصصان خدمات عمومی، ناشران/تولیدکنندگان محتوا

چه کسی نمایشگاه می‌دهد: تولیدکنندگانی که محصولات را در دسته‌های زیر به نمایش می‌گذارند: گرمایش، سرمایش، تبرید، تهویه، لوله‌کشی، کیفیت هوای داخل ساختمان، اتوماسیون و کنترل ساختمان، راه‌حل‌های پایدار، نرم‌افزار، ابزار و ابزار، مدیریت کسب‌وکار

به دنبال این هستید که جلوتر از همه باشید؟ ما ذهن های برتر این صنعت را جذب می کنیم تا شما را در مورد همه چیز HVACR در جریان نگه داریم. علاوه بر جدیدترین محصولات و فناوری، موضوعات پرطرفدار در همه بخش‌های صنعت از جمله هوش مصنوعی و کنترل، کربن‌زدایی، لوله‌کشی و هیدرونیک، پمپ‌های حرارتی، مبردها، توسعه نیروی کار، رشد کسب‌وکار و حرفه‌ای و موارد دیگر را بررسی خواهیم کرد.

از فرصت های بی بدیل شبکه استفاده کنید. برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و افزایش تخصص با متخصصان در سراسر صنعت، در گفتگو شرکت کنید. با گسترش فراتر از تعاملات معمولی روزانه خود، به مخاطبین شبکه بین رشته ای دسترسی پیدا کنید و در حرفه خود سطح بالایی کسب کنید. شما با مهندسان، پیمانکاران، OEM ها، متخصصان طراحی/ساخت، توزیع کنندگان و موارد دیگر ملاقات خواهید کرد.