00Days00Hrs00Mins00Secs
Mostra Convegno Expocomfort 2024
Mar 12 2024
اسفند 22, 1402

رویداد MCE

  • 08 AM
  • میلان، ایتالیا

MCE – Mostra Convegno Expocomfort
MCE بازار منحصربه‌فرد و رویداد جهانی است که در آن شرکت‌هایی در بخش‌های HVAC+R، منابع تجدیدپذیر، بهره‌وری انرژی و آب گرد هم می‌آیند و آخرین فناوری‌ها، راه‌حل‌ها و سیستم‌های ساختمان‌های هوشمند در بخش‌های تجاری، صنعتی و مسکونی خانگی را به نمایش می‌گذارند.

در MCE محصولات و خدمات را در مقیاس جهانی راه‌اندازی می‌کنید، روابط تجاری مؤثری ایجاد می‌کنید و در عین حال اتحادهای استراتژیک را با مهندسان، مشخص‌کننده‌ها و نصب‌کنندگانی که راه‌حل‌ها و سیستم‌ها را برای ساختمان‌های کارآمد پیاده‌سازی می‌کنند، تقویت می‌کنید.

نمایشگاه در MCE به معنای افزایش شناخت برند و تصویر درک شده از سازمان شما است و در نتیجه از استراتژی های آینده شما حمایت می کند.
بخش ها: آب و هوای داخلی، فناوری های گیاهی، راه حل های آبی، هوشمندانه
آب و هوای داخلی: گرمایش، تهویه مطبوع، پمپ های حرارتی، تهویه، تبرید، گرمایش خورشیدی، زمین گرمایی، تولید همزمان
فن آوری های گیاهی: اجزای HVAC، تجهیزات و ابزار، عایق کاری، خدمات پروژه
راهکار های آب: فناوری لوله کشی، تصفیه آب، شیرآلات، لوازم حمام، سلامتی
فناوری هوشمند: فتوولتائیک، ذخیره سازی، تحرک الکترونیکی، خانه هوشمند و ساختمان
نوآوری، پایداری، کارآیی انرژی به این معناست که MCE محور اصلی چشم انداز خود را بیان کند و از محدودیت های فعالیت خود فراتر رود.

MCE شما را به دنیای فردا هدایت می کند، چشم انداز استراتژیک کسب و کار شما را برای بهبود مستمر آسایش زندگی از طریق یک جهت اصلی که سال های آینده ما را هدایت می کند، الهام می بخشد و از آن حمایت می کند: فناوری نوآوری در خدمت پایداری زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی.

واقعی‌ترین موضوعات، موضوعات پیشرو برای MCE 2024 و راه رسیدن به نسخه بعدی با ابتکاراتی با هدف انتقال اطلاعات، فرهنگ و راه‌حل‌ها در مورد هدف متخصصان مربوطه خواهند بود. این سه رکن سرلوحه فعالیت های مختلف در این زمینه خواهند بود:

هیدروژن
گازهای مبرد
فناوری های ترکیبی
بخش های صنعتی و سوم
2030: -55% > 2050: صفر خالص
جوامع انرژی ایتالیا