00Days00Hrs00Mins00Secs
HVAC-R Show Chile
May 15 2024
اردیبهشت 26, 1403

رویداد HVAC-R Show شیلی

  • 08 AM
  • مرکز فرهنگی ایستگاه ماپوچو، شیلی

این رویداد توسط Arma Productosra، یک شرکت با حضور قوی و شناخته شده در بخش HVAC-R در آرژانتین، بولیوی، شیلی، پاراگوئه، پرو و اروگوئه برگزار می شود.

این رویداد ماهیت حرفه ای دارد و هر دو سال یکبار برگزار می شود. به مدت سه روز تکنسین ها، مکانیک ها، نصاب ها، معماران، مهندسان، بازرگانان و صنعت گران را از بازارهای مختلف گرد هم می آورد. شرکت‌های شرکت‌کننده در این بخش آخرین محصولات و خدمات را ارائه می‌کنند، فناوری‌های جدید را برجسته می‌کنند، سخنرانی‌ها، کنفرانس‌ها و سمینارها را برگزار می‌کنند.

نسخه های قبلی که در شیلی برگزار شده بود با رشد مستمر بسیار برجسته بوده است و با مشارکت بیش از 100 غرفه دار و 300 برند، چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی، که فضای نمایشگاهی 5000 متر مربع را پوشش می دهد، HVAC-R Show Chile در Estación Mapocho برگزار می شود. مرکز فرهنگی، ملکی با موقعیت عالی و دسترسی آسان با مترو، اتوبوس یا ماشین.

این رویداد فرصتی عالی برای شرکت شما است تا بخشی از این جلسه تجاری باشد، با مخاطبان حرفه ای واجد شرایط تماس برقرار کند، مشتاق دیدن محصولات و فناوری های جدید، آموزش دیده و مطلع شود.

ما با هم به پیشبرد رشد حرفه ای و پایدار بخش خود ادامه می دهیم و فرصت های جدید را بررسی می کنیم و افق ها را گسترش می دهیم.