170Days09Hrs59Mins21Secs
Chillventa-2024
Oct 08 2024
مهر 17, 1403

رویداد CHILLVENTA نورنبرگ

  • 08 AM
  • نورنبرگ، آلمان

گردهمایی بین المللی کارشناسان تبرید، AC، تهویه و پمپ حرارتی
Chillventa به دلیل مروری جامع بر فناوری‌های تبرید و عایق، C&I و اتوماسیون، تهویه مطبوع، تهویه و پمپ‌های حرارتی بی‌رقیب است. برای کسانی که می‌خواهند با جدیدترین محصولات و خدمات نوآورانه به‌روز شوند، Chillventa یک رویداد غیرقابل فراموشی است. تمرکز متمایز آن همه کارشناسان برجسته، بازیگران کلیدی و انجمن ها را به نورنبرگ می کشاند و آن را به رویدادی مطلق برای این بخش تبدیل می کند. پس آن را از دست ندهید! بخشی از اقدام در سال 2024 باشید و به شکل گیری مسائل تعیین کننده آینده کمک کنید.

بستری برای گفتگوی عمیق حرفه ای و انتقال دانش
برنامه پشتیبانی با دامنه وسیع و با کیفیت آن چیزی است که Chillventa را به رویدادی منحصر به فرد پر از نکات برجسته تبدیل می کند. در کنگره چیلونتا، که یک روز قبل از برگزاری نمایشگاه آغاز می‌شود، سخنرانان با کیفیت بالا دانش خود را از تحقیق، توسعه و تمرین به اشتراک می‌گذارند.

در هر سه روز نمایشگاه، انبوهی از ارائه‌های کارشناسان در چهار انجمن بسیار تخصصی، بحث‌های حرفه‌ای عمیقی را برانگیخته و بینش‌های جالبی را در مورد موضوعات موضوعی مانند دیجیتالی‌سازی ارائه می‌کنند. این برنامه با اضافات ارزشمندی مانند تورهای راهنما، پیاده‌روی مخصوص کارآموزان و ارائه‌های ویژه تکمیل می‌شود.

Chillventa 2022 یک موفقیت چشمگیر بود!
هیچ کس از جامعه بین المللی تبرید، AC، تهویه و پمپ حرارتی آماده نبود این فرصت را از دست بدهد.

در مجموع 30511 بازدید کننده از 120 کشور به نورنبرگ هجوم آوردند تا از محصولات جدید 843 غرفه دار (586 نفر از آنها بین المللی) مطلع شوند، تجربیات خود را در مورد موضوعات جالب موضوعی به اشتراک بگذارند، دانش خود را گسترش دهند و ارتباطات تجاری جدید ایجاد کنند. در صفحه بررسی ما بیشتر بخوانید.